Українські військові збили новий російський розвідувальний безпілотник «Князь Вєщій Алєг». Про це повідомила 63-тя окрема механізована бригада.
Зазначається, що зенітники збили безпілотник у небі над Лиманщиною.
За даними військових, інформація про особливості та характеристики цього розвідувального дрона у відкритих джерелах наразі відсутня.
«Відповідно до літописів, князь Олег був першим повноцінним правителем Давньоруської держави з центром у Києві. В той час на місці москви жаби у болотах кумкали. Називати свого дрона іменем праукраїнського воїна та політика – це чергова спроба вкрасти нашу історію», – йдеться у повідомленні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: скриншот






Олег Дерев'янко