ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни завдали ракетного удару по підприємству у Дніпрі

Наталя Дуляба

|

У ніч на понеділок, 3 листопада, російські окупанти вдарили ракетами по підприємству у Дніпрі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко.

«Агресор вдарив по Дніпру ракетами. Понівечене підприємство. Виникла пожежа, її загасили», – коротко сповістив він.

Внаслідок обстрілу постраждав 37-річний чоловік, втім госпіталізації він не потребував.

Нагадаємо, для атаки по Україні в ніч на 3 листопада Росія застосувала 138 безпілотників та 12 ракет, в тому числі аеробалістичні «Кинджали» та балістичні «Іскандер-М». Протиповітряна оборона збила один «Кинджал».

Дронова атака прийшлася, зокрема по Миколаївщині. Там окупанти били по енергетиці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *