У Донецькій області в національній електромережі почалися аварійні відключення через ворожі удари по інфраструктурі. Весь регіон наразі знеструмлений. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у неділю, 2 листопада.
За його словами, фахівці вже займаються вирішенням цієї проблеми.
«Щойно це буде можливо, електропостачання в області буде відновлене», – зазначив він.
У Міністерстві енергетики додали, що крім Донеччини, частково знеструмлені споживачі у Запорізькій, Харківській та Чернігівській областях.
Нагадаємо, у ніч на 2 листопада російські війська атакували Україну балістичними ракетами та ударними БпЛА. Сили ППО знешкодили 67 ворожих дронів, є влучання.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне









Наталія Жолинська