ОСТАННІ НОВИНИ

Уся Донеччина знеструмлена, – ОВА

Наталія Жолинська

|

У Донецькій області в національній електромережі почалися аварійні відключення через ворожі удари по інфраструктурі. Весь регіон наразі знеструмлений. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у неділю, 2 листопада.

За його словами, фахівці вже займаються вирішенням цієї проблеми.

«Щойно це буде можливо, електропостачання в області буде відновлене», – зазначив він.

У Міністерстві енергетики додали, що крім Донеччини, частково знеструмлені споживачі у Запорізькій, Харківській та Чернігівській областях.

Нагадаємо, у ніч на 2 листопада російські війська атакували Україну балістичними ракетами та ударними БпЛА. Сили ППО знешкодили 67 ворожих дронів, є влучання.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *