ОСТАННІ НОВИНИ

Спортсменки зі Львівщини вибороли медалі Кубка України з кінного спорту

Маркіян Рой

|

Представниці Львівщини успішно виступили на Кубку України з кінного спорту, виборовши низку нагород у різних категоріях. Про це повідомив офіс спорту Львівської міської ради.

Одразу три медалі у категорії юніорів здобула Катерина Вольська у парі з конем Едісеєм. Вона виборола два «золота» – у фристайлі та особистому призі, а також срібло у командному заліку.

Паралельно, у межах Відкритих регіональних змагань Кубка, Анна Дрогобицька у парі з конем Ізабель виборола дві бронзові медалі – у тестах AF-1 та AF-3.

Змагання відбулися 23–25 жовтня у місті Жашків на Черкащині.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *