Служба безпеки показала кадри знищення двох російських легкомоторних літаків, які перехоплювали українські далекобійні дрони. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.
Зокрема, знищили російські літаки спецпризначенці Центру спеціальних операцій «А» СБУ.
Зазначається, що авіацію, яку окупанти розмістили на тимчасово окупованих територіях України, використовували для збиття українських далекобійних дронів.
«Така робота по «розчищенню» шляхів для наших далекобійних дронів забезпечує безперебійну бавовну в російському тилу. СБУ продовжує бити окупантів усіма доступними засобами», – додали в українській спецслужбі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.





Наталія Жолинська