ОСТАННІ НОВИНИ

Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч гривень щомісяця: Зеленський підписав закон

Маркіян Рой

|

Президент Володимир Зеленський 11 жовтня підписав закон, який передбачає виплати військовослужбовцям, звільненим із російського полону, якщо вони потребують лікування. Про це йдеться у картці документа на сайті парламенту.

Виплати здійснюватимуть протягом перших трьох місяців лікування. Наразі подібні виплати передбачені лише для військових, які мають поранення, контузії або каліцтва.

Крім того, документ спрощує порядок видачі довідок про травми чи захворювання, отримані під час полону, щоб уникнути бюрократичних перешкод і різного трактування норм. Він набуде чинності за місяць після публікації.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *