У Львові виявили двох водіїв, які перевозили пасажирів без відповідної ліцензії. Про це повідомили в «Укртрансбезпеці».
Під час рейду інспектори виявили два транспортні засоби – Mercedes-Benz та KIA Niro, якими здійснювалося перевезення пасажирів.
Під час перевірки документів, необхідних для легального перевезення пасажирів, інспектори встановили, що водії надавали послуги без відповідної ліцензії.
З опублікованих фото видно, що водіїв виявили поблизу головного залізничного вокзалу Львова.
На порушників складено протоколи за ч. 1 ст. 164 КУпАП. Їм загрожує штраф від 17 000 до 34 000 гривень.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: Укртрансбезпека / Facebook









Олег Дерев'янко