ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові спіймали двох нелегальних перевізників

Олег Дерев'янко

|

У Львові виявили двох водіїв, які перевозили пасажирів без відповідної ліцензії. Про це повідомили в «Укртрансбезпеці».

Під час рейду інспектори виявили два транспортні засоби – Mercedes-Benz та KIA Niro, якими здійснювалося перевезення пасажирів.

Під час перевірки документів, необхідних для легального перевезення пасажирів, інспектори встановили, що водії надавали послуги без відповідної ліцензії.

З опублікованих фото видно, що водіїв виявили поблизу головного залізничного вокзалу Львова.

На порушників складено протоколи за ч. 1 ст. 164 КУпАП. Їм загрожує штраф від 17 000 до 34 000 гривень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Укртрансбезпека / Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *