ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни атакували пологовий будинок у Сумах

Олег Дерев'янко

|

У понеділок, 6 жовтня, російська армія атакувала дронами пологовий будинок у Сумах – безпілотник влучив у дах, після чого спалахнула пожежа. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

«Вибух, який ми всі чули в місті, – це був приліт по одному із закладів охорони здоров’я. Попередньо – [дрон] „Італмас“. На щастя, усі перебували в укритті, тому постраждалих немає»,зазначив в. о. сумського міського голови Артем Кобзар.

За даними Єрмака, на момент атаки всередині перинатального центру перебували 11 дітей, 35 пацієнток, 120 працівників. Усім вдалося спуститися в укриття.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Бабель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *