ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ встановили українські прапори в Олексіївці на Сумщині

Маркіян Рой

|

Українські захисники поступово відновлюють контроль над селом Олексіївка Сумської області. Про це повідомив 225-й окремий штурмовий батальйон.

За даними військових, у різних точках населеного пункту вже встановлено українські прапори. Водночас російські війська намагаються чинити опір, але зазнають втрат і не можуть відступити.

У батальйоні зазначають, що окупанти опинилися в тяжкому становищі — без води та їжі, «їм залишається лише мріяти вижити».

Про окупацію Олексіївки на Сумщині аналітичний портал DeepState повідомляв 6 червня.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *