Українські захисники поступово відновлюють контроль над селом Олексіївка Сумської області. Про це повідомив 225-й окремий штурмовий батальйон.
За даними військових, у різних точках населеного пункту вже встановлено українські прапори. Водночас російські війська намагаються чинити опір, але зазнають втрат і не можуть відступити.
У батальйоні зазначають, що окупанти опинилися в тяжкому становищі — без води та їжі, «їм залишається лише мріяти вижити».
Про окупацію Олексіївки на Сумщині аналітичний портал DeepState повідомляв 6 червня.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой