ОСТАННІ НОВИНИ

В озері неподалік Львова знайшли тіло чоловіка

Олег Дерев'янко

|

В озері в селі Куликів виявили тіло 53-річного місцевого мешканця. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Тіло мешканця села Куликів знайшли 18 вересня близько 18:38. Видимих ознак насильницької смерті не виявлено.

Обставини події встановлюються.

Нагадаємо, що 13 вересня у Дрогобичі втопився 64-річний чоловік. Рятувальники підняли тіло на поверхню та передали поліції.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *