Надвечір 15 серпня російські війська завдали ракетного удару по Дніпропетровщині, унаслідок чого загинула одна людина, ще одна постраждала. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, окупанти поцілили по Дніпровському району. Через російську атаку загинув чоловік, ще одна людина зазнала поранень.
Також через російський удар пошкоджені вантажівка та мікроавтобус.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне









Олег Дерев'янко