ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни авіабомбами вбили подружжя на Запоріжжі

Наталія Жолинська

|

У понеділок, 4 серпня, російські війська атакували Запорізьку область, внаслідок чого загинуло подружжя. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров. 

Зокрема, окупанти вдарили авіабомбами по Гуляйпільській громаді, що на Запоріжжі. У результаті атаки загинуло подружжя – 65-річна жінка та 62-річний чоловік.

Крім того, на території громади зруйновані та пошкоджені будинки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Іван Федоров / Телеграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *