Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував схвалення законопроєкту, який частково підпорядковує Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП) та Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) генеральному прокурору:
І це не про НАБУ і не про САП. Це про бажання людей жити в справедливій країні. Коли за 24 години розігрується спектакль, і всі мають це зʼїсти, це не про справедливість.
Я розумію, що для багатьох у владі Революція гідності є лише щорічним дописом в соцмережах. Але для мільйонів людей це була жертва заради справедливості. І її не можна обнулити голосуванням і швидкими підписами.
Зараз у президента вибір –стати на бік народу або не стати. І це знову ж таки не про НАБУ і не про САП. Це про народ.
Звернуся до колишніх колег словами класика: донт пуш зе хорсес. Від себе додам: зей кік бек».
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.





