Шістьох воїнів із Самбірського району посмертно відзначили високими державними нагородами. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
Орденом «За мужність» III ступеня нагороджені:
- Віталій Блендей із села Бусовиська, військовослужбовець 116 окремої механізованої бригади. Загинув у жовтні 2024 року поблизу Синьківки на Харківщині у віці 44 років.
- Степан Кіяк із села Велика Лінина, боєць 33 окремого стрілецького батальйону. Загинув у квітні 2024 року біля Новомихайлівки на Донеччині, йому було 53 роки.
- Микола Грім із села Созань, старший солдат-кулеметник 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Загинув під час бойового завдання, у віці 30 років.
- Володимир Сламаха із села Дроздовичі, стрілець-снайпер аеромобільного батальйону. Загинув під час бойового завдання біля села Погребки Курської області, йому було 25 років.
- Іван Пащак із села Городовичі, стрілець-помічник гранатометника. Загинув у серпні 2024 року під час виконання бойового завдання, воїнові було 50 років.
Орденом Богдана Хмельницького III ступеня посмертно нагородили Володимира Шумського з Нижанкович. Він був старшим лейтенантом та заступником командира роти. Загинув у лютому 2024 року на Донеччині у віці 57 років.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.













Олег Дерев'янко