ОСТАННІ НОВИНИ

Юлія Коростильова здобула чотири медалі на міжнародному турнірі зі стрільби

Маркіян Рой

|

Львів’янка Юлія Коростильова виграла чотири нагороди на міжнародному турнірі в Польщі з кульової стрільби. Про це повідомляє офіс спорту Львівської міської ради.

Львів’янка Юлія Коростильова здобула чотири медалі на 14-ому за ліком міжнародному Гран-прі Вроцлава і Нижньої Сілезії. Юлія тричі тріумфувала в особистих змаганнях та здобула одну срібну медаль у міксті Віктором Банькіним.

В активі Коростильової три індивідуальні та одна командна медаль:

  • «золото» у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів (олімпійська вправа ПП-3);
  • два «золота» у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів (олімпійська вправа МП-5);
  • «срібло» у стрільбі з пневматичного пістолета у парі з Віктором Банькіним.

Також на турнірі виступала львів’янка Анастасія Німець. Вона посіла четверте місце у вправі ПП-3.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *