ОСТАННІ НОВИНИ

На Київщині через російську атаку поранений француз

Наталія Жолинська

|

В результаті російської атаки на Київщину у ніч на 19 березня множинні поранення отримав громадянин Франції та ще одна жінка отримала гостру реакцію на стрес. Про це повідомили у Київській ОВА. 

Від нічної російської атаки в Бучанському районі постраждало дві людини. Зокрема, у 55-річного громадянина Франції діагностували множинні поверхневі рани та садна обох ніг, ділянки передньої черевної стінки та ділянки обох ліктьових суглобів, його госпіталізували. Ще одна постраждала, 44-річна жінка, отримала ситуаційно-невротичну реакцію. 

У районі в трьох населених пунктах пошкоджено та частково зруйновано:

  • 18 приватних будинків
  • 20 квартир в таунхаусах
  • 19 транспортних засобів
  • два магазини
  • заклад харчування
  • сім господарських приміщень
  • п’ять гаражів.

Також пошкоджений будинок у Бориспільському районі. Крім того, рятувальники ліквідовували пожежі трав’яного настилу ще у трьох районах області. 

Оновлено: згодом у Офісі генпрокурора уточнили, що жінка та іноземець на момент атаки перебували у селищі Гостомель. Обох постраждалих доставили до лікарні.

Також у населеному пункті було пошкоджено 28 таунхаусів та 11 приватних житлових будинків.

Відтак правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

Загалом в ніч проти 19 березня Росія атакувала Україну, застосувавши шість ракет різних типів та 145 безпілотників. Сили ППО знищили 72 дрони, ще 56 – локаційно втрачені. В результаті атаки постраждали Сумщина, Одещина, Полтавщина, Дніпропетровщина, Київщина та Чернігівщина.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *