ОСТАННІ НОВИНИ

Українські військові знищили російський Су-25

Маркіян Рой

|

Українські військові з 28 окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу 8 лютого збили російський бойовий літак Су-25. Про це повідомили у 28 окремій механізованій бригаді.

«Воїни 28-ї бригади знищили ворожий Су-25! Ще одним російським штурмовиком стало менше на Торецькому напрямку завдяки нашим воїнам ППО», – йдеться в повідомленні.

Згодом військовослужбовці оприлюднили відео збиття літака

«На околицях Торецька зведений зенітно-ракетний підрозділ 28-ї ОМБр та 57-го ОБ ТрО “Іглою” відправив російський Су-25 на вічну стоянку», – йдеться у повідомленні.

Після збиття літака російський гелікоптер Мі-8 намагався евакуювати пілота, але по ньому також вдарили і, ймовірно, пошкодили.

«Гелікоптер, кульгаючи, повернувся назад і потребує чималого ремонту. Пілот ворожого Су-25 лишився кинутий», – повідомили у 28 бригаді.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ДПСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *