Львівська фехтувальниця здобула «бронзу» на турнірі в Хорватії

Маркіян Рой

|

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва здобула «бронзу» в особистій першості на турнірі серії Satellite FIE «St Duje’s Cup», що проходить в хорватському Спліті. Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Спортсменка зі Львівщини Ксенія Пантелєєва посіла третє місце, а Анна Максименко – шосте.

Ксенія Пантелєєва виграла спочатку чотири з п’яти боїв в групі, поступившись лише українці Софії Сіденко. Далі – здолала ще чотирьох суперниць у турі прямого вибування, зокрема, в 1/8 фіналу перемогла олімпійську чемпіонку в команді та чемпіонку світу в особистому заліку – естонку Юлію Бєляєву (15:12).

У чвертьфіналі підопічна Андрія Орліковського та Зоряни Семеряк здолала іншу українку Юлію Мукоїд (15:3). Потрапити до фіналу Ксенії Пантелєєвій завадила володарка двох олімпійських нагород Токіо-2020 – естонка Катріна Лехіс (11:15).

До слова, саме майбутній чемпіонці Катріні Лехіс поступилася в чвертьфіналі Анна Максименко з рахунком 13:15.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.