Зеленський відзначив державними нагородами паралімпійців зі Львівщини та їх тренерів

Президент України Володимир Зеленський нагородив спортсменів зі Львівщини за досягнення високих результатів на Паралімпійських іграх-2024. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні спорту Львівської ОВА.

• Віктор Дідух, чемпіон та бронзовий призера з пара тенісу настільного – орден «За мужність» І ступеня;
  • Наталія Морквич, срібна призерка з фехтування на візках – орден княгині Ольги ІІ ступеня;
  • Олександр Дідух, особистий тренера Віктора Дідуха – орден «За заслуги» IІІ ступеня;
  • Світлана Колеснікова, особистий тренер Наталії Морквич – орден княгині Ольги ІІ ступеня;
  • Богдан Добранський, особистий тренер Павла Баля – медаль «За працю і звитягу».

«У Парижі завершилися літні Паралімпійські ігри-2024. Збірна України посіла сьоме місце у медальному заліку, здобувши 82 медалі (22 золоті, 28 срібних і 32 бронзові). Призерами зі Львівщини стали Віктор Дідух, Павло Баль та Наталія Морквич. Спортсмени завоювали «золото», «срібло» та дві «бронзи»», – зазначив керівник управління спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.

Нагадаємо, що загалом українці забрали з собою 82 медалі, посівши сьоме місце у медальному заліку та п’яте за кількістю медалей.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.