ОСТАННІ НОВИНИ

Як обрати інтернет-провайдера: на що звертати увагу

Новини компаній

|

В Україні представлено багато провайдерів і кожен з них пропонує різні умови підключення, різні послуги і тарифи. Якщо ви як раз плануєте провести інтернет або замінити колишнього його постачальника, ця стаття для вас. Далі поговоримо про те, на що варто звертати увагу при виборі провайдера. 

Перше – це швидкість інтернету

Перед тим, як дізнаватися, скільки коштує провести інтернет, потрібно визначитися із потрібною вам швидкістю. Висока та стабільна швидкість дозволяє комфортно переглядати відео у високій якості, брати участь у відеоконференціях без затримок, грати в ігри без лагів і швидко завантажувати файли. 

Коли ви обираєте інтернет-провайдера, зверніть увагу на різні тарифні плани і максимальну швидкість, яку вони пропонують. Volia, наприклад, має широкий вибір тарифів з різними швидкостями, що дозволяє кожному користувачу знайти оптимальний варіант:

  • до 100 Мбіт/с: ідеально підходить для щоденного серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів і відео; 
  • до 200 Мбіт/с: відмінний вибір для потокового перегляду відео у високій якості, завантаження файлів тощо; 
  • до 1 Гбіт/с: максимальна швидкість для великих сімей або користувачів, які працюють віддалено, часто проводять онлайн-зустрічі, займаються геймінгом або потребують надшвидкого завантаження великих обсягів даних.

Таким чином, ви завжди можете знайти те, що підходить саме вам, і насолоджуватися швидким інтернетом.

Друге – стабільне з’єднання

Стабільність з’єднання – ще один важливий нюанс, який не можна ігнорувати. Уявіть собі, як неприємно, коли інтернет раптом пропадає під час важливого онлайн-дзвінка або навіть під час гри (що теж може дратувати). Щоб уникнути таких ситуацій, вивчіть, що пишуть провайдери Тернопіль або іншого міста про їх з’єднання. 

Volia, наприклад,  використовує передові технології та сучасну інфраструктуру, що дозволяє підтримувати постійне з’єднання без перерв. Крім того, компанія має резервні канали передачі даних, що мінімізує ризик збоїв у роботі. Завдяки цьому ви можете розраховувати на стабільну роботу інтернету.

Додаткові послуги та опції

Коли ви обираєте інтернет-провайдера, варто також звернути увагу на додаткові послуги, які він пропонує. Це можуть бути не лише надання обладнання (роутерів або модемів), але й комплексні рішення, які покращать ваше життя.

Volia пропонує широкий спектр додаткових послуг. Однією з найбільш популярних є комбіновані пакети Інтернет + телебачення, які дозволять заощадити гроші й отримати доступ до великої кількості телевізійних каналів. Ще один з варіантів – Інтернет + телебачення + мобайл. Це доволі вигідна пропозиція для абонентів lifecell, адже одним платежем ви закриваєте одразу три послуги.  

Також при виборі провайдера звертайте увагу на акційні пропозиції. Часто новим клієнтам передбачені вигідні умови підключення та користування послугами. Вибір додаткових опцій та послуг допоможе вам отримати максимум від вашого інтернету.

Вибір інтернет-провайдера – важливе рішення, яке впливає на якість вашого життя. Швидкість з’єднання, стабільність роботи, додаткові послуги – все це варто врахувати перед підключенням. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *