ОСТАННІ НОВИНИ

ЖК «Америка» від РІЕЛ відкриває двері: будинок К-1 офіційно введено в експлуатацію

Новини компаній

|

Корпорація Нерухомості РІЕЛ з гордістю оголосила про успішне завершення будівництва та введення в експлуатацію будинку К-1 в житловому комплексі «Америка». Отримання сертифікату готовності означає, що цей об’єкт відповідає усім державним стандартам і вже незабаром багато родин отримають свої ключі від новеньких помешкань.

«Цей проєкт є прикладом комплексного підходу до міського будівництва, який сприяє покращенню якості життя у Львові. Інтеграція сучасних архітектурних рішень з передовими інфраструктурними можливостями забезпечує мешканцям доступ до всіх необхідних послуг прямо на території комплексу. Це створює комфортні умови для життя і підвищує привабливість нашого міста як для місцевих мешканців, так і для інвесторів», – впевнений Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник.

Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник

ЖК «Америка» вирізняється на тлі інших житлових комплексів завдяки своїй унікальній архітектурі та широкому спектру сучасних зручностей. Адже тут усе запроєктовано з урахуванням новітніх тенденцій в архітектурі та будівництві. Комплекс включає не тільки житлові простори, але й магазини, кафе, спортивні зони та місця для відпочинку, створюючи умови для комфортного міського життя. А використання при будівництві сучасних матеріалів та технологій допомагає значно знизити енергоспоживання та вплив на довкілля.

«Однією з ключових переваг ЖК є гнучкість у підході до планування житла та інфраструктури. Проєкт враховує різноманітні потреби мешканців, від молодих сімей до літніх людей, яким доступні простори, що підходять для різних життєвих етапів. Це підвищує зручність проживання і робить його привабливим для широкої аудиторії», – каже Ростислав Мельник.

У компанії обіцяють до кінця року завершити та ввести в експлуатацію наступні будинки – К-2 і К-3. В РІЕЛ впевнені, що житловий комплекс «Америка» є символом сучасного підходу до будівництва житла. Також цей проєкт зміцнює репутацію РІЕЛ, як лідера у сфері житлового будівництва Львова та стає новим орієнтиром для майбутніх проєктів у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *