ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині створять інноваційний мобільний застосунок для туристів

Омелян Шевчук

|

ГО «Успішна Львівщина» за підтримки Українського культурного фонду починає роботу над розробкою мобільного застосунку «Львівщина. Унікальний спадок». Місія проєкту – популяризувати об’єкти культурної спадщини області. Про це повідомили на пресконференції, яка відбулась 26 червня у Львові.

«Дякую Українському культурному фонду, партнерам, експертам і робочій групі, яка створювала цей проєкт. У наш час важливо зберігати та популяризувати культурні цінності регіону як частину загальнонаціональної спадщини, яка через російську агресію постійно знаходиться у небезпеці знищення. У нашій області є понад 8000 пам’яток культурної спадщини. У додатку буде доступно близько 500 об’єктів. Турист зможе за допомогою різних фільтрів обрати місця, які хоче відвідати: музеї, заповідники, замки, парки. Окрім цього, передбачено функцію прокладати маршрути і обирати цікаві об’єкти, які є неподалік», – розповів директор ГО «Успішна Львівщина», керівник проєкту Тарас Зозуля.

Завершити роботу над додатком планують у жовтні. Він буде доступний на усіх мобільних операційних системах і працюватиме як онлайн, так і офлайн.

«Популяризація культурної спадщини є важливим моментом. І завдяки цьому додатку вона стане доступнішою як іноземцям, так і жителям інших регіонів нашої держави. Львівська область – це багатий край, який має різноманітну історію й вона дуже важлива для того, щоб розуміти й виховувати національну свідомість. Важливо, що завдяки цьому додатку історія нашої області стане доступнішою як іноземцям, так і жителям інших регіонів нашої держави», – сказав провідний науковий співробітник Науково-дослідного відділу Історико-культурного заповідника «Стільське городище» Руслан Коропецький.

«Вважаю, що цей додаток буде корисний не лише для іноземних туристів. Він буде слугувати і для нового виду туризму, який, я переконаний, є дуже перспективний для Львівщини. В час повномасштабного вторгнення на Львівщину приїхало дуже багато внутрішньо переміщених осіб. Цей додаток допоможе їм у вихідні дні подорожувати і знайомитися з культурним надбанням Львівщини», – додав голова комісії з питань культури Львівської обласної ради Святослав Шеремета.

Застосунок «Львівщина. Унікальний спадок» буде доступний українською та англійською мовами.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *