ОСТАННІ НОВИНИ

Путін висунув власні вимоги для початку мирних перемовин

Наталя Дуляба

|

Лідер країни-агресора РФ Владімір Путін знову повторив, що нібито «готовий до мирних переговорів», але для цього Україна має вивести свої війська з усіх окупованих росіянами регіонів, які Кремль вважає територією РФ, а також відмовитись від ступу до НАТО. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Медузу.

Путін, виступаючи в міністерстві закордонних справ РФ, висунув нібито «умови для припинення бойових дій в Україні». Він заявив, що українські війська «мають бути повністю виведені з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей у межах адміністративних кордонів».

Крім того, за словами очільника Кремля, «Україна повинна повідомити про відмову від вступу до НАТО». Мовляв, «якщо ці умови будуть виконані, то Росія негайно припинить вогонь».

«Звертаю увагу: саме з усієї території цих регіонів у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну. Щойно в Києві заявлять, що готові до такого рішення і почнуть реальне виведення військ із цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів зі вступу до НАТО, з нашого боку негайно, буквально тієї самої хвилини, надійде наказ припинити вогонь і почати переговори. Повторю, що ми це зробимо негайно», – сказав Путін.

Він додав, що суть російської пропозиції нібито «не в тимчасовому перемир’ї», йдеться не про замороження конфлікту, а про його «остаточне завершення».

Додатковими умовами для мирного врегулювання Путін також назвав нейтральний і без’ядерний статус України, а також скасування санкцій проти Росії.

Він зауважив, що зараз Москва, мовляв, робить «ще одну конкретну, реальну мирну пропозицію», а якщо в Києві і в західних столицях від неї відмовляться, «то це їхня справа, їхня політична і моральна відповідальність за продовження кровопролиття».

Зазначимо, Кремлівський правитель Володимир Путін намагається підірвати ефективність запланованого у Швейцарії Саміту миру.

Росія продовжує просувати ідею нібито мирних переговорів, через які вона хоче залишити за собою всі окуповані території. При цьому росіяни продовжують тероризувати Україну, майже щодня завдаючи ударів по енергетичній та цивільній інфраструктурі.

Офіційний Київ наголошує, що путінський режим становить загрозу всій світовій безпеці, а не лише Україні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *