ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пообіцяли демонтувати всі незаконні МАФи

Андрій Котенський

|

У Львівській міській раді провели повну інвентаризацію всіх тимчасових споруд, які є на території Львівської громади. За результатами перевірки почергово демонтують кіоски, які стоять на вулицях незаконно, без жодних правових підстав. Про це повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, передає пресслужба Львівської міської ради.

«Не можна просто прийти і поставити кіоск там, де хочеться. Це беззаконня, а не підприємництво», – наголосив Любомир Зубач.

Найближчим часом у Львові демонтують три павільйони біля ЦУМу на перехресті Княгині Ольги – Володимира Великого. Там тимчасові споруди незаконно зайняли міський тротуар.

«Не так далеко звідси вже забрали кіоск, в якому продавали швидку їжу і де отруїлись люди. Тепер черга – споруд-сусідів. Про це рішення міський виконавчий комітет проголосував ще у березні. Підприємці мали достатньо часу, щоб забрати свої павільйони добровільно, як, до речі, робить більшість власників тимчасових споруд, які демонтуємо в місті. Львівська міська рада не буде узаконювати МАФи на тротуарах. Бо це громадське місце і воно належить усім, а не одній особі, яка називає себе підприємцем», – каже Любомир Зубач.

У той е час департаменті природних ресурсів, будівництва та розвитку громад додають, що підприємці не сплачують законних податків – ні місту, ні державі.

«Місто тільки вітає появу нових ринків. Але це має бути зроблено в законний спосіб – з дотриманням усіх юридичних процедур і на законно виділеній території.

Карантин, війна – ми дали дуже багато часу і зробили багато поступок, але тривати так вічно не може. Всі ми любимо порядок на власному подвір’ї і навряд чи спокійно відреагували б, якби хтось на нього прийшов, поставив якусь халабуду і почав продавати, скажімо, чебуреки. А ще якби там хтось отруївся. То чому ж щодо міських площ, таких собі подвір’їв, має бути інше ставлення?», – пояснює Любомир Зубач.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *