ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина – лідер рейтингу цифрової трансформації територіальних громад України

Андрій Котенський

|

14 громад з Львівщини увійшли в ТОП 100 найбільш цифровізованих громад. Вони були відібрані Міністерством цифрової трансформації України згідно з Індексом цифрової трансформації територіальних громад. Про це повідомляє управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА.

Громади Львівщини, які увійшли в ТОП 100 найбільш цифровізованих громад України: Львівська міська рада, Зимноводівська сільська рада, Самбірська міська рада, Городоцька міська рада, Бориславська міська рада, Трускавецька міська рада, Бібрська міська рада, Пустомитівська міська рада, Дрогобицька міська рада, Новояворівська міська рада, Куликівська селищна рада, Буська міська рада, Стрийська міська рада, Новороздільська міська рада.

«Навіть великі громади в інших областях іноді не зробили те, що ми вже маємо в сільських громадах Львівщини. Це завдяки нашим проєктам, якими ми покривали одразу всі громади, наприклад, е-документообіг. У нас ще багато роботи попереду, адже середній рейтинг громад Львівщини – 26 з 100%, хоч це і найкращий показник серед областей. Головам громад треба більш конкретні приклади цифровізації демонструвати, і так, щоб були категорії «безкоштовні рішення», «рішення, які поповнюють бюджет» і всі інші», – розповів заступник начальникаЛьвівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін.

Індекс цифрової трансформації територіальних громад формується з показників: цифрова економіка в територіальній громаді, розвиток цифрових навичок населення, цифрова інфраструктура, цифровізація публічних послуг, цифрова трансформація орану місцевого самоврядування.

Ознайомтеся з Індексом на бета-версії вебплатформи Цифрова громада можна за посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *