ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові виступить Харківський театр «057» із шоу-кабаре «Вільні»

Омелян Шевчук

|

Львів’ян запрошують на прем’єру вистави Харківського незалежного музичного театру «057», який презентує публіці шоу-кабаре «Вільні». Це шоу змінить вашу уяву про театр, розвіює стереотипи та перетворює емоції на мистецтво, повідомили організатори заходу.

У шоу-кабаре «Вільні» від Музичного театру «057» глядачі стають активними учасниками дійства – від моменту, коли відчиняються двері кабаре, кожен присутній опиняється в іншому світі, в центрі усіх події.

«Ви не просто дивитесь на артистів, ви взаємодієте з ними, – розповідають у Театрі «057». – ваші реакції, ваші емоції, – усе це стає частиною вистави. Ви поруч із героями, слухаєте їхні розповіді, танцюєте разом із ними й навіть можете впливати на хід подій».

Прем’єра «Вільні» створює атмосферу, де межа між сценою та залом зникає. На очах у глядачів розгортається інтерактивне мистецтво, здатне ламати стереотипи і дарувати абсолютно новий досвід. Музика, дія, емоції – усе твориться тут і зараз. Тривалість шоу-кабаре “Вільні” – півтори години. На афішах – примітка «18+».

Одразу після гастролей у Львові 11 квітня в «РОКСі» Харківський незалежний музичний театр «057» повезе прем’єру Cabaret show «Вільні» до Києва. У столиці побачити постановку можна 12 квітня на сцені Театру «Особистості» (вул. Маршала Конєва, 7б).

Квитки на українське шоу-кабаре «Вільні» у Львові 11 квітня доступні онлайн на kontramarka.ua

Початок о 19:00

Місце проведення – палац культури залізничників “РОКС” (вул. Федьковича, 54/56).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *