Спортсмен з Львівщини здобув «бронзу» на Кубку Європи з дзюдо

Маркіян Рой

|

Дзюдоїст зі Львівщини Микола Грибик здобув бронзову медаль на Кубку Європи з дзюдо, що проходи латвійській Ризі. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

За підсумками двох днів боротьби, збірна України посіла четверте загальнокомандне місце на турнірі, завоювавши 11 нагород різного ґатунку.

Спортсмен Львівщини Микола Грибик посів третє місце у ваговій категорії понад 100 кг.

Першу сутичку в своїй групі кваліфікації Микола програв естонцю Карлу Прілінну Турку, який згодом вийшов у фінал. Відтак, Грибик продовжив боротьбу у втішних сутичках за бронзу.

Далі дзюдоїст Львівщини з легкістю обійшов усіх своїх суперників на шляху до «бронзи»: шведа Еміля Маттссона, британця Веслі Ґрініджа та в сутичці за третє місце – поляка Патрика Бронєка.

Етап Кубку Європи з дзюдо відбувся 16-17 березня у латвійській Ризі. Там змагалися 325 спортсменів з 27-ми країн світу.