ОСТАННІ НОВИНИ

Європарламент підтримав продовження торговельних пільг для України, але з обмеженнями

Андрій Котенський

|

Депутати Європарламенту схвалили поновлення заходів із лібералізації торгівлі для Молдови та внесли поправки до аналогічної пропозиції щодо України з метою посилення гарантій для фермерів ЄС. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на пресслужбу Європарламенту.

Зазначається, що на пленарній сесії 13 березня євродепутати 347 голосами «за», 117 «проти» і 99 тих, що «утрималися», підтримали внесення змін до пропозиції Єврокомісії щодо призупинення ввізних мит і квот на український сільськогосподарський експорт до ЄС ще на рік – до 5 червня 2025 року.

Таким чином, пропозиція повертається до профільного комітету Європарламенту – який минулого тижня вже підтримав аналогічне рішення, – аби він почав переговори про внесення змін до пропозиції Єврокомісії із Радою ЄС.

Окремим голосуванням Європарламент 459 голосами «за», 65 «проти» і 57 тих, що «утрималися», підтримав продовження призупинення всіх мит на імпорт із Молдови ще на один рік – до 24 липня 2025 року – без додаткових обмежень.

Рішення щодо Молдови ще має бути офіційно затверджене Радою ЄС, після чого автоматично набуде чинності після закінчення терміну дії чинного регламенту.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *