ОСТАННІ НОВИНИ

Син Сирського підтримує РФ: росіяни запустили черговий фейк

Ольга Денисяка

|

Російські пропагандисти поширюють відеопровокацію з так званим «сином Сирського». Цей ролик є частиною масштабної ворожої ІПсО, спрямованої проти командування ЗСУ. Про це йдеться в повідомленні Центру протидії дезінформації.

У Центрі наголошують, що в рф намагаються скористатися тим, що у багатьох українців, зокрема військових, є родичі в рф. Цим вороги намагаються дискредитувати українців.

«Іван Сирський, який став героєм російських роликів, не є сином Головнокомандувача ЗСУ. Він син колишньої дружини Олександра Сирського від її іншого шлюбу. Івана Олександр Сирський не всиновлював, а з його матір’ю розлучився ще у 2009 році. Колишня дружина Олександра Сирського ще 14 років тому виїхала разом з дітьми та новим чоловіком до Австралії. З її родиною генерал-полковник Сирський не підтримує жодних стосунків», – пояснюють у Центрі протидії дезінформації.

Нагадаємо, що спецслужби Російської Федерації запустили дезінформаційну кампанію із дискредитації головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, зокрема створили фейкові сторінки у соцмережах.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *