ОСТАННІ НОВИНИ

Міноборони створює мобільний застосунок для військових «Армія+»

Ольга Денисяка

|

Міністерство оборони впроваджує автоматизовані системи обліку у військових частинах. Це допоможе у плануванні, веденні обліку та звітності за напрямком тилового забезпечення. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міноборони.

«Фактично, це відцифрований журнал обліку продуктів, пально-мастильних матеріалів, речового майна. Автоматизація процесів для нас – це економія часу. Це надзвичайно важливо під час війни. Бюрократія має залишитися в минулому. Тому ми звернулися за допомогою до компаній, які мають відповідний досвід побудови цифрової інфраструктури. Зокрема, вже відгукнулась компанія, яка погодилася допомагати Міноборони на волонтерських засадах», – розповів заступник Міністра оборони Віталій Половенко.

Окрім цього, автоматизація допоможе:

  • підвищити ефективність управління
  • зменшити кількість помилок через людський фактор
  • створити єдине середовище зберігання електронних документів
  • пришвидшити виконання однотипних операцій
  • збільшити ефективність аудиту

Запровадження такого технічного рішення, у першу чергу, має спростити життя начальникам продовольчої, речової служби та служби пально-мастильних матеріалів у військових частинах.

«Наприклад, якщо говорити про харчування. Відтепер начальник продовольчої служби, коли складатиме меню на тиждень, бачитиме в програмі кількість продуктів на складі, що треба дозамовити, яку кількість продуктів буде використано, крім цього одразу буде підтягуватися калорійність страв», – пояснив Віталій Половенко.

Програму вже тестували в кількох військових частинах, наразі фінальні випробування відбуваються в зоні бойових дій.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *