Львівська спортсменка стала призеркою Кубка світу з лижних гонок серед ветеранів

Маркіян Рой

|

Львівська спортсменка Оксана Заліско посіла третє місце на Кубку світу з лижних гонок серед ветеранів. Про це повідомляє управління молоді та спорту ЛОВА.

Змагання відбулися 9-16 лютого у Вуокатті, що у Фінляндії. За медалі боролися 525 учасників з 25 країн світу, серед яких була й представниця зі Львівщини. Оксана Заліско разом з командою посіла третє місце в естафеті 4х5 км.

«Це вперше жіноча ветеранська команда отримала призове місце Кубка світу. Оксана Заліско у цій дисципліні виступала з Тетяною Рагозіною (Кременчук), Тетяною Білоус (Суми) та Оленою Василенко (Бровари)», – йдеться у повідомленні.

Ще одну бронзову медаль Оксана Заліско виборола в індивідуальних змаганнях класичним стилем на дистанції 20 км.