13 лютого відбулось засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань. Про це повідомив очільник Академії сухопутних військ Павло Ткачук.
За його словами, розглянули протокольні доручення позачергової сесії, а також президії Львівської обласної ради. Заслухали, зокрема, інформацію про стан фінансування програми «Безпечна Львівщина» у 2024 році з перехідних залишків обласного бюджету. Також розглянули проєкт рішення сесії Львівської обласної ради щодо функціонування наглядових рад комунальних підприємств та закладів.
Крім того, підтримали виділення коштів в межах програми «Безпечна Львівщина» для підрозділів та установ Збройних Сил України.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.