ОСТАННІ НОВИНИ

Столтенберг побоюється, що країни НАТО очікує десятиліття конфронтацій з Росією

Андрій Котенський

|

Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг вважає, що в разі перемоги терористичної росії в Україні російська агресія може поширитися на інші країни, тож членам НАТО потрібно активно готуватись до можливої конфронтації. Про це Столтенберг повідомив в інтерв’ю Welt am Sonntag, повідомляє Європейська правда.

Генсек НАТО висловив думку, що Альянс повинен «підготуватися до конфронтації (з росією. – ред.), яка може тривати десятиліттями», а тому його членам потрібно швидше розширювати свою оборонну промисловість.

«Якщо Путін переможе в Україні, немає жодних гарантій, що російська агресія не пошириться на інші країни», – попередив він.

Для стримування російської агресії, на думку Столтенберга, потрібно й далі підтримувати Україну та інвестувати у військовий потенціал НАТО, позаяк Росія вже готує свою економіку до тривалої війни.

«Нам потрібно швидше відновити і розширити нашу промислову базу, щоб ми могли збільшити поставки в Україну і поповнити наші власні запаси. Це означає перехід від повільного виробництва в мирний час до швидкого виробництва, як це необхідно під час конфлікту», – пояснив генсек.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *