ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові власники карток Visa зможуть скористатися 30% знижкою на проїзд

Романа Гусак

|

Від ссьогодні, 7 лютого, для користувачів громадського транспорту Львова розпочинається акція від платіжної компанії Visa. До кінця лютого однією картою Visa можна сплатити до 6 поїздок за ціною 10,50 замість 15 гривень, а також поповнити проїзний Леокарт зі знижкою 27 грн. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Знижка діятиме при оплаті картою Visa через валідатор. Одна карта дає можливість завалідувати 6 поїздок зі знижкою. Відповідна знижка також діятиме і при оплаті за додаткових пасажирів чи за багаж.

«Щоб скористатися знижкою, при вході у салон транспортного засобу пасажиру необхідно прикласти банківську картку Visa  – фізичну або цифрову, що збережена у гаманці ApplePay/GooglePay – до валідатора. Система автоматично зніматиме кошти за проїзд, враховуючи знижку 30%. Тобто, при оплаті за проїзд карткою Visa замість 15 грн списуватиме 10 грн 50 коп. Заощадження з однієї поїздки становитиме 4 грн 50 коп», – зазначили в ЛКП «Львівавтодор».

Для того, щоб отримати 30% знижку на поповнення карти Леокарт, необхідно поповнити баланс картою Visa на суму від 100 гривень у брендованих кіосках.

«При сплаті цього поповнення карткою Visа – на баланс ЛеоКарт зараховується вказана сума, а з банківського рахунку відбудеться списання на 27 грн менше. Наприклад, пасажир просить поповнити у кіоскера “Інтерпрес” ЛеоКарт на 100 грн, тож при оплаті карткою Visа – з рахунку знімається 73 грн, а на транспортну картку буде зараховано 100 грн. Із однією банківською карткою поповнити ЛеоКарт зі знижкою можна разово впродовж дії акції. Після завершення акції зараховані кошти залишаються на балансі, якщо пасажир їх не використає», – додали у  ЛКП «Львівавтодор».

Акційна пропозиція діятиме до 29 лютого 2024 року, або до моменту вичерпання бюджету акції. За даними відомства, Visa виділила на покриття знижок у межах цієї промокампанії 9 млн грн. Із детальними умовами акції можна ознайомитися тут.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *