ОСТАННІ НОВИНИ

Україна отримала від Японії ще 390 млн доларів допомоги

Маркіян Рой

|

До Державного бюджету України надійшло близько 390 млн дол. США від Японії в рамках проектів Світового банку, націлених на соціальний захист та відновлення сільського господарства. Про це повідомляє пресслужбі Мінфіну.

Фінансова допомога Японії у січні складається з грантової частини коштів на суму 89,8 млн доларів США в рамках проекту «Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України» (ARISE) та частини коштів позики обсягом 300 млн доларів США в рамках проекту «Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності» (INSPIRE).

«Вдячний Світовому банку та Уряду Японії за потужну фінансову підтримку України. Залучені кошти будуть спрямовані для відшкодування видатків держбюджету України на пріоритетні потреби, зокрема у сфері відновлення та соціальної допомоги. Надходження такого фінансування є вагомим внеском у забезпечення наших громадян необхідними послугами, що є критично важливими в умовах війни», – зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

У відомстві зазначили, що проект INSPIRE фінансується за рахунок позики Світового банку у розмірі 1,2 млрд доларів США із Цільового фонду з надання необхідної кредитної підтримки Україні (ADVANCE Ukraine), за підтримки Уряду Японії та націлений на забезпечення соціального захисту вразливих верств населення під час та після війни, а також посилення адаптивності системи соціальної підтримки для ефективного реагування на виклики сьогодення та у майбутньому.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *