У п’ятницю 26 січня президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача, на якій ішлося про ситуацію на фронті питання виробництва та поставок боєприпасів і дронів. Про це Зеленський повідомив у соцмережах.
«Провів Ставку. Авдіївка, Куп’янськ, південь – усі найважливіші напрямки наших дій. Детальні доповіді Головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського, Москальова, Гнатова й інших. Ще один фокус уваги – снаряди. Пошук нових контрактів, взаємодія з партнерами щодо ритмічності МТД, постійне нарощування власного виробництва. Також дрони, робота над збільшенням як обсягів, так і дальності застосування», – йдеться в повідолменні.
Також глава держави заслухав доповідь щодо захисту прифронтових та прикордонних територій, особливо від російського повітряного терору.
«Доручив підготувати детальні плани подальшого прикриття міст, громад і критичних обʼєктів з повітря», – повідомив Володимир Зеленський.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой