Український футболіст за 6 хвилин оформив хет-трик у Чемпіонаті Іспанії

Андрій Котенський

|

Ввечері, 21 січня, у футбольному Чемпіонаті Іспанії команда «Жірона», в складі якої грають українці Артем Довбик та Віктор Циганков, розгромила «Севілью» із рахунком 5:1. Чотири із п’яти голів «Жірони» забивали українці, при цьому Артем Довбик забив відразу три голи за шість хвилин.

Першими рахунок відкрила саме «Севілья», проте вже на 12 хвилині матчу наш Артем Довбик зрівняв рахунок влучним ударом голови. Мало того, протягом шести хвилин українець зумів оформити хет-трик.

На 14 хвилині поєдинку Довбик вдало поцілив у ворота після після пасу від колеги Крістіана Португеса, а на 18 хвилині матчу Довбику вдалося обіграти декількох суперників та втретє відправити м’яч у ворота «Севільї» з-за меж карного майданчика.

Вже у другому таймі зумів також відзначитись й Віктор Циганков.

Після цієї перемоги «Жірона» зберігає першість у турнірній таблиці. На одне очко менше в команди «Реалу», проте в мадридців є одна гра в запасі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.