У пункт пропуску «Шегині-Медика» затримали водія, який намагався приховати від прикордонників контрабанду 3,5 тонни кави. Про це повідомили в Державній митній службі.
У пункт пропуску «Шегині-Медика» із Республіки Польща прибув транспортний засіб «IVECO», яким керував 40-річний житель Львівської області. Під час проходження митного контролю громадянин вказав у декларації лише про наявність особистих речей.
Однак, оглядаючи автомобіль, працівники митниці виявили 3 тис. 526 герметичних упаковок кави в зернах торгових марок GRAN FESTA, GUSTO RICCO, DULCIS VITAE. Орієнтована вартість товару виробництва Італії становить понад мільйон гривень.
За цим фактом працівники митниці склали адмінпротокол за ч.3 ст. 471 МКУ.
Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів або без такої.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Ольга Денисяка