ОСТАННІ НОВИНИ

Після розголосу Львівський перинатальний центр розірвав угоду на 8,55 млн грн

Ольга Денисяка

|

Львівський обласний клінічний перинатальний центр (ЛОКПЦ) розірвав угоду на харчування пацієнток за 8,55 млн грн після нещодавньої публікації в ЗМІ, що стосується договору з початкуючою підприємницею, яка до цього не мала жодного бізнес-досвіду, повідомляє NGL.media.

Два дні тому журналісти повідомили про угоду між Львівським обласним клінічним перинатальним центром та 34-річною підприємницею Любов’ю Винник, яка зареєструвалася як ФОП лише кілька тижнів тому, не маючи жодних виробничих потужностей чи кухарів.

В результаті замовник розірвав угоду. Причиною стала невідповідність у поданих Винник документах інформації про попередній досвід Любові Винник, зокрема, вона подала угоду підписану нею 1 листопада, хоча як ФОП зареєструвалась лише 3 листопада 2023.

«Варто зауважити, що за вісім днів січня Любов Винник уже встигла надати харчування на 180 тис грн, тому ці гроші їй виплатили, але від подальших послуг відмовилися», – йдеться в публікації.

Одразу після розірвання угоди ЛОКПЦ опублікував нову закупівлю на харчування пацієнток, очікувана вартість якої складає 9,25 млн грн. Наразі триває процес подання учасниками пропозицій.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *