Анна Джунківська: «Шкода, що наш цвіт нації на передовій, а в тилу залишається цвіль»

|

Львівська журналістка Анна Джунківська про корупціонерів в час війни, які не несуть відповідальності і обкрадають захисників, що стоять на передовій:

А хтось знає чому цей татків пиріжечок гигоче на концерті 95-го кварталу, а не риє окопи десь під Авдіївкою?

Я ніяк не могла зрозуміти: як можна вкрасти у своєї армії під час війни? Як? А потім прийшло усвідомлення – напевно не було стимулу не красти. Якби у львівського «бізнесмена» син був у війську, то не хотілося б оновити автопарк, чи придбати елітну нерухомість, а хотілось би дістати зірку смерті, віддати останнє, аби лише захисти його.

Мотивація любов’ю – найсильніша. А ще сильною є мотивація страхом за життя рідної людини. Коли я була ще вагітна, то щоб допомогти чоловікові ми теж збирали гроші, купували різні штуки, але жодного разу я не взяла собі навіть на шоколадку, щоб на 8 місяці мати силу встати і перенести чергові ящики, пакети, сумки. Все тому, що я була особисто зацікавлена, аби кожна копійка була витрачена виключно на те, що допоможе чоловікові та його побратимам. Напевно саме так це працює.

Роман Гринкевич, той самий син чувака, який намагався дати хабар в ДБР. А ще він «відомий волонтер», який возив у Венецію свою «художницю». Питання напевно до ЛОДА, як він виїхав за кордон? Він же призовного віку. Цікаво чи отримає він повістку. От пішов би у військо, одягнув форму і послужив. Але стоп. Форми може не бути, і броні, і каски. А все через таких, як його татко. Цікаво, що б йому там сказали військові…

Ніяк не можу збагнути, якою це потворою потрібно бути, щоб під час війни вкрасти 1 млрд у ЗСУ. І якось важко повірити, що при цьому сім’я нічого не знала, якщо нерухомість та авто буквально падали на їхні голови.

Мені справді цікаво, як ці правдиві і щирі галичани у вишиванках вирішували це зробити.

Я не можу зрозуміти, як вони це все сприймали. Як одягаючи свою «празничну одежину» можна було вчинити так з військовими під час війни. Як?

Тепер мені цікаво коли Роман Гринкевич отримає повістку? Він же наче не інвалід, правда? Та й зараз навіть інваліди воюють, бо вони чоловіки. Шкода, що наш цвіт нації на передовій, а в тилу залишається цвіль.

 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *