На Харківщині росіяни двічі обстріляли бригаду енергетиків, які намагалися відновити електропостачання в селах Липецької громади. Про це повідомляє пресслужба «Харківобленерго».
«Сьогодні під час огляду пошкодженої після нічного обстрілу високовольтної лінії у с. Слобожанське Липецької громади стався вибух – у 200 метрах від того місця, де перебували електромонтери, розірвалася керована авіабомба», – йдеться в повідомленні.
Як розповів провідний інженер Липецького РЕМ АТ «Харківобленерго» Роман Ганган, це вже другий подібний випадок за добу.
«Ця ж бригада потрапила під обстріл у селі Веселе вчора, 8 січня. Електромонтери виїхали відновлювати електропостачання після обстрілу, коли довкола почали розриватися снаряди. Погода зараз така, що швидко залишити небезпечну зону надзвичайно важко – дорога покрита кригою. На щастя, в результаті цих двох інцидентів ніхто з працівників не постраждав, але є пошкодження наших мереж», – зазначив Роман Ганган.
За його словами, передбачити ворожі обстріли неможливо, тому енергетики проявляють мужність, виконуючи свої обов’язки в екстремальних умовах.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой