ОСТАННІ НОВИНИ

Розвідка Британії пояснила, як новий набір до академії Генштабу вплине на армію РФ у майбутньому

Маркіян Рой

|

Розвідка Великої Британії проаналізувала новий набір офіцерів до російської академії Генштабу та його вплив на армію РФ у майбутньому. Про це йдеться у розвідувальному огляді британського Міноборони за 7 грудня, повідомляє Європейська правда.

У відомстві навели заяву російського Міноборони, згідно з якою понад 60% набору мають бойовий досвід. Більшість з них, ймовірно, отримали цей досвід в Україні, починаючи з 2022 року.

У розвідці зазначають, що студенти академії, як правило, мають звання від майора до генерал-майора і вважаються такими, що мають потенціал для вищого командування.

При цьому, як йдеться в огляді, наявність бойового досвіду тепер більш поширена серед російських офіцерів середньої ланки.

«Протягом наступних років це покоління, ймовірно, матиме значний вплив на майбутній напрямок розвитку російської армії і на те, чи буде вона враховувати уроки, отримані під час війни в Україні», – додали у британській розвідці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *