Львів’яни стали призерами Кубку України з черлідингу

Маркіян Рой

|

У Львові протягом двох днів, 2 та 3 грудня, проходив Кубок України з черлідингу. Загалом на змагання приїхали 1800 спортсменів із 15 областей України. Черлідери Львівщини здобули 46 нагород. Про це повідомили в Управлінні спорту Львова.

Львівщину представляли клуби Lviv Angels, Nancy Dolls, Acro Moves, BeLLa, Splesk emojis, Олімп-л, черлідери яких здобули 46 комплектів нагород.

У підсумку змагань львів’яни отримали такі результати:

• Lviv Angels: 8 золотих, 10 срібних, 5 бронзових комплектів медалей;
  • Nancy Dolls: 7 золотих, 6 срібних, 3 бронзових;
  • Acro Moves: 1 золотий, 2 срібних, 3 бронзових;
  • BeLLa: 1 бронзових.

Також на Кубку України було вручено посвідчення майстра спорту України міжнародного класу (МСМК) черлідерці Lviv Angels Анастасії Малошенко. Анастасія стала першим МСМК на заході України за всю історію черлідингу.

Звання МСМК львів’янка отримала за срібну медаль чемпіонату світу-2023, яку виборола у складі фрістайл-дуету. Ця нагорода стала першою за останні 12 років для національної збірної у змаганнях данс-дуетів на чемпіонатах світу.