ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони утримують позиції на лівому березі Дніпра Херсонщини, – ISW

Маркіян Рой

|

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) повідомляють, що Сили оборони продовжують операції на лівому березі Дніпра в Херсонській області, утримують позиції та, імовірно, додатково перекидають туди піхоту. Про це повідомляє Українська правда із посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

В огляді зазначають, що українські сили продовжили операції на східному (лівому) березі Дніпра Херсонської області 18 листопада.

Український Генеральний штаб повідомив, що Сили оборони утримують позиції на сході Херсонської області.

У той же час російський «воєнкор» стверджував, що українські війська за підтримки артилерії безуспішно атакували в районі сіл Пойма (10 км на південний схід від Херсона і 4 км від Дніпра) і Піщанівка (13 км на південний схід від Херсона і 3 км від Дніпра), а також з боку села Кринки (30 км на північний схід від Херсона і 2 км від Дніпра).

Загалом російські «воєнкори» стверджували, що українські сили продовжують перекидати додаткову піхоту на східний берег.

За повідомленням українського Генштабу, 18 листопада Сили оборони відбили 12 російських атак на східному березі Херсонської області.

У звіті також ідеться і про інші напрямки, де відбуваються військові дії в Україні.

Аналітики зазначають: російські війська проводили наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не здобули жодних підтверджених успіхів 18 листопада.

За повідомленням МО Росії, 18 листопада українські війська провели невдалі атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна в районі Синьківки, Діброви (7 км на південний захід від Кремінної) та Греківки (22 км на південний захід від Сватового).

Крім того, за зібраними даними інституту, українські сили розпочали штурм під Бахмутом 18 листопада, але не досягли жодних заявлених або підтверджених успіхів.

У той же час російські війська продовжували атакувати на північ і південь від Бахмута, але не досягли підтвердженого просування вперед.

Окупанти також продовжили наступальні операції навколо Авдіївки 18 листопада і досягли незначних підтверджених територіальних успіхів.

Геолокаційні кадри, опубліковані 18 листопада, вказують на те, що російські війська незначно просунулися на північ від Авдіївського коксохімічного заводу та в промисловій зоні на південно-східній околиці Авдіївки.

Речник Таврійського угруповання українських військ полковник Олександр Штупун повідомив, що очікується, що російські війська розпочнуть третю хвилю штурму Авдіївки і найближчим часом можуть активізувати артилерійську підготовку до штурму.

Він зазначив, що протягом останніх двох днів російські війська не використовували активно важку військову техніку на Авдіївському напрямку, зменшили використання авіації в цьому районі, і все частіше застосовують піхоту.

Штупун додав, що російські штурмові підрозділи «Шторм» і «Шторм-З» продовжують зазнавати значних втрат, і в деяких загонах залишилося лише від 10 до 15 відсотків особового складу від початкової чисельності.

За проаналізованими даними експертів, російські війська безуспішно атакували в районі кордону Донецької та Запорізької областей 18 листопада.

Тим часом українські сили продовжували наступальні операції на заході Запорізької області 18 листопада, але не досягли жодних заявлених або підтверджених успіхів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *