Двоє львів’ян стали чемпіонами України з боксу серед молоді

Маркіян Рой

|

Львівські боксери Олег Гічва та Олег Вітик стали чемпіонами України з боксу серед молоді. Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

У неділю, 12 листопада, в селі Бояни Чернівецької області фінальними боями серед хлопців завершився молодіжний чемпіонат України з боксу. Львівські боксери вибороли дві золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.

Чемпіонами України серед молоді сьогодні стали Олег Гічва (до 71 кг) та Олег Вітик (до 81 кг). Гічва у фіналі у відмінному стилі за одностайним рішенням суддів переміг Івана Возного з Житомирщини, а Вітик за розділеним суддівським рішенням виграв у представника Запорізької області Артура Касьянова.

Срібним призером турніру став Нікіта Хохонь (понад 92 кг), а бронзовим – Едуард Гусєв (до 92 кг).