ОСТАННІ НОВИНИ

Новий прем'єр Словаччини Фіцо назвав Україну «найбільш корумпованою у світі»

Ольга Денисяка

|

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що Україна – «найбільш корумпована країна у світі», говорячи про сумніви в необхідності збільшення для неї фінансової допомоги Європейського Союзу. Про це повідомляє Європейська правда.

На думку словацького прем’єра, Україна «є найбільш корумпованою країною в світі, і це стосується всіх рівнів управління».

Він поставив під сумнів правильність надання Україні 50 мільярдів євро допомоги на 2024-2027 роки, додавши, що між країнами-членами ЄС немає згоди з цього питання, тому він очікує позачергового саміту ЄС для його вирішення.

«Чи фінансування України змінило щось у результаті війни?”, – риторично запитав словацький прем’єр, а потім знову спитав, чи відбулося щось настільки значне в результаті цієї підтримки й чи варто продовжувати фінансувати Україну.

«Тож вкладімо ще 50 мільярдів і неважливо, що станеться?», – додав Фіцо.

Прем’єр Словаччини сказав, що ЄС не має “мирного плану”, й кілька прем’єр-міністрів країн об’єднання “загнані в глухий кут” через ситуацію в Україні, тому що не знають, що буде далі.

«Якщо стратегія полягає в тому, щоб продовжувати вливати туди гроші, 1,5 мільярда євро на місяць без жодного результату, а ми повинні урізати наші власні ресурси? Адже у нас величезні проблеми і державні гроші у скрутному стані», – вважає він.

Раніше видання Politico повідомило, що на зустрічі лідерів ЄС у четвер Фіцо виступив із застереженням щодо виділення подальшої фінансової допомоги Києву через корупцію в Україні. Водночас словацький прем’єр каже, що його країна готова « за певних умов»  збільшити свій внесок до бюджету ЄС, аби Україна отримала пакет допомоги на 50 млрд євро.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *