ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові подорожчали ритуальні послуги

Ольга Денисяка

|

29 вересня виконком Львівської міської ради встановив тарифи на окремі види ритуальних послуг для ЛКП «Муніципальна обрядова служба». Йдеться про послуги з копання могили/захоронення та підзахоронення в існуючу могилу. Їхня вартість зросте на 15% та 30% відповідно. Також на 52% зросте вартість запайки цинкової труни. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР наголосили, що чинні тарифи на ці послуги є збитковими для підприємства.

«Востаннє тарифи на ритуальні послуги встановлювали ще у 2020 році. А з того часу мінімальна заробітна плата зросла на 41,8%, а розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб  – на 27,7 %. Також зросла і вартість паливно-мастильних матеріалів – з 26,55 грн. за 1 л бензину до 46,77 грн., що складає 77 % та інших матеріальних ресурсів, в результаті чого ЛКП «Муніципальна обрядова служба» не вистачає обігових коштів на їх покриття. Відтак, аби підприємство могло надавати якісні послуги і надалі, виникла необхідність переглянути тарифи», – пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Крім того, на 10 грн зросте плата за оформлення свідоцтва про поховання – з 9 до 19 грн. І на 18 грн – за оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання  – з 13 грн до 31 грн.  

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *