ОСТАННІ НОВИНИ

США офіційно підтвердили, що передали Києву перелік «пріоритетних реформ»

Маркіян Рой

|

Сполучені Штати офіційно підтвердили, що надіслали на розгляд Києва та міжнародних донорів перелік «пріоритетних реформ», про що спершу повідомила Українська правда з посиланням на свої джерела. Про це повідомляє Європейська правда.

Посольство підтвердило, що США запропонували список «пріоритетних реформ» для України для подальшого обговорення.

«У рамках триваючого діалогу з Україною і сторонами, зацікавленими у майбутньому її успіху, США надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку у рамках Координаційної платформи донорів у Брюсселі.

Список наданий як основа для консультацій з українською владою і ключовими партнерами як складова нашої триваючої підтримки для України і її зусиль для інтеграції у Європу – мети, яку США рішуче підтримують», – зазначають у заяві.

Як пояснюють, метою цього листа є визначити пріоритети і узгодити роботу над реформами між Україною і ключовими зацікавленими сторонами.

«Як зазначив президент Байден під час зустрічі з президентом Зеленським у Білому домі, “так само як ми налаштовані допомагати українцям захищатися зараз, ми готові допомагати їм відновлюватися і відбудовуватися для подальшого життя, у тому числі підтримувати реформи для боротьби з корупцією, створювати середовище, де бізнес може процвітати і куди американський та європейський бізнес захоче інвестувати», – додають у заяві.

Нагадаємо, що заступник радника Білого дому з національної безпеки з питань міжнародної економіки Майк Пайл відправив на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які повинна зробити Україна для продовження надання їй військової допомоги.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *