ОСТАННІ НОВИНИ

У Севастополі горить десантний корабель класу Ropucha і субмарина Kilo, – ОSINT

Маркіян Рой

|

Дослідники OSINT повідомляють, що на судноремотному заводі в окупованому Севастополі пошкодили великий десантний корабель класу Ropucha та підводний човен класу Kilo. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на дослідників OSINT.

«Схоже, що вранці українські війська успішно атакували доки Севастопольського суднобудівного заводу, які, ймовірно, зайняті російським підводним човном класу «Кіло» і десантним кораблем класу «Ропуха».

Йдеться про великий десантний корабель проєкту 775 (Ropucha), які будувалися на верфі Stocznia Polnocna в Польщі та субмарину класу Kilo.


Дослідники також публікують фото, де стверджують, що на ньому горить десантний корабель проєкту 775.

Ці судна були у сухому доці Севастополя станом на ранок 12 вересня.

Підводні човни класу «Кіло» –  збірне позначення, прийняте в NATO для двох проєктів російських підводних човнів: субмарин проєкту 877 «Палтус» та проєкту 636 «Варшав’янка».

Великі десантні кораблі проєкту 775 – за кодифікацією НАТО – Ropucha (польськ. жаба) – серія великих десантних кораблів (ВДК) 2-го рангу ближньої і дальньої морської зони, побудованих у Польщі для ВМФ СРСР.

Кораблі призначені для висадки морського десанту і перекидання морем військ і вантажів. Здатні транспортувати різні види бронетехніки, включно з танками. Кораблі цього проєкту є основою російського десантного флоту.

Нагадаємо, що вночі 13 вересня окупаційна «влада» Севастополя заявила про пожежу на судноремонтному заводі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *