Львівські каратисти вибороли три нагороди на Кубку України

Маркіян Рой

|

Львівські спортсмени завоювали три медалі різного гатунку на Кубку України з карате. Про це повідомили в пресслужбі управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

На цих вихідних в Полтаві відбувався Кубок України з карате. Одразу трьом представникам Львівщини вдалось вибороти тут нагороди.

У ваговій категорії до 60 кг віце-чемпіоном став 21-річний Юрій Мосійчук. Він майстер спорту України, тренується у спортивному клубі СКІФ. Його тренує Ігор Богдан. Бронзу у ваговій категорії понад 84 кг виборов Андрій Байдала. 24-річного майстра спорту тренує Орест Горбовий у клубі «Одісей». Третє місце у ваговій категорії до 68 кг виборола 18-річна Ксенія Коломійцева. Її тренує Ігор Богдан у клубі СКІФ. До десятки найкращих також увійшов 18-річний Данило Баленко, який змагався у ваговій категорії до 67 кг.

Нагадаємо, на етапі Кубка світу парафехтувальник Андрій Демчук зі Львівщини виборов золоту нагороду.